top of page

POKAZY OGNIA - GORZÓW

 

Na czym polega fireshow?

 

Podczas wyjątkowych wydarzeń organizatorzy starają się zapewnić uczestnikom imprezy jak najlepszą zabawę. Jedną z atrakcji, która cieszy się stale rosnącą popularnością są pokazy ognia. Tego rodzaju przedstawienia nazywane są również tańcami z ogniem, ponieważ osoby występujące wykonują przygotowaną wcześniej choreografię taneczną, podczas której używają płonących akcesoriów. W czasie trwania pokazów ognia wykorzystuje się elementy tańca nowoczesnego, klasycznego, akrobatyki oraz sztuki teatralnej. Chociaż atrakcja ta kojarzy się ze współczesnymi widowiskami, wywodzi się od starożytnego plemienia Maori, którzy poprzez taniec z ogniem czcili boga ognia. Obecnie fireshow ma niewiele wspólnego z religią, jego zadaniem jest zachwycanie i dostarczanie widzom rozrywki. Takie widowisko często wykorzystuje się do uatrakcyjnienia ważnych wydarzeń jak wesela, urodziny, jubileusze, imprezy firmowe, a także eventy gminne i miejskie.

Pokazy ognia wzbogacone o elementy pirotechniki

 

Klasyczne fireshow to przedstawienie z udziałem aktorów, którzy wykonują swoją choreografię, na którą nie mają wpływu oglądający ją ludzie. Nasza propozycja różni się od typowego tańca ognia, gdyż ważnym jej elementem złapanie kontaktu z widzem, przez co widzowie są bardziej zaangażowani w występ i po prostu dobrze się na nim bawią. Ważną częścią pokazów ognia Lascar jest również pirotechnika. Fajerwerki wykorzystywane przy przedstawieniach uatrakcyjniają imprezę i sprawiają, że wydarzenie jest jeszcze bardziej widowiskowe. Docenią to szczególnie osoby, które wcześniej miały do czynienia z ognistym show i pragną zobaczyć coś naprawdę wyjątkowego. Wierzymy, że takie właśnie są nasze przedstawienia – pobudzające wyobraźnię i wzbudzające zachwyt.

Fireshow w Gorzowie

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą występów z wykorzystaniem ognia i elementów pirotechnicznych. Chętnie udzielimy także złożonych odpowiedzi pytania związane z naszą działalnością oraz dostępnością.

taniec ognia gorzów

ZAPYTAJ O SHOW

DLA SIEBIE:

phone-call.png

+48 603 804 013

email.png

WYJĄTKOWE

SHOW

Wzbudzanie zachwytu u widzów to nasza specjalność!

Zaskocz swoich gości wieczornym pokazem pełnym tańca, ognia i pirotechniki.

NAJLEPSI

ARTYŚCI

Od ponad 10 lat skupiamy najlepszych artystów. Nasi performerzy mają bogate doświadczenie sceniczne i są gwarancją wykonania show na najwyższym poziomie.

NIEZAPOMNIANE

WRAŻENIA

Gorąca atmosfera, płonące sprzęty, iskrzące rekwizyty.

Dodaj do tego ciekawe kostiumy i porywającą muzykę - oto gotowy przepis na niezapomnianą atrakcję!

bottom of page