top of page

POKAZY OGNIA - KOSZALIN

 

 

Wyjątkowe pokazy ognia w Koszalinie

 

Lascar Fire & Light Theatre organizuje niezwykłe pokazy pełne ognia, tańca i pirotechniki. Od ponad dekady zapewniamy rozrywkę na najwyższym poziomie, wielokrotnie nagradzaną na krajowych i międzynarodowych festiwalach ognia i teatralnych. Obsługujemy eventy dla firm, duże gminne i miejskie imprezy plenerowe oraz występy prywatne. Występujemy na weselach, urodzinach, chrzcinach i innych ważnych wydarzeniach z życia naszych klientów oraz ich najbliższych. Zapewniamy cały niezbędny sprzęt i wyposażenie pokazu ognia. Przykładamy wielką wagę do dobrej komunikacji, terminowości i sprawnej organizacji pokazu.

Fireshow w Koszalinie

 

Do każdego występu podchodzimy indywidualnie, dobierając konkretny fireshow do rodzaju i klimatu imprezy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom widzów, możemy przygotować także specjalne atrakcje i wprowadzić zmiany w programach. Często występujemy w Koszalinie, ale działamy nie tylko na terenie tego miasta, ale w całym województwie zachodniopomorskim oraz na dalszych obszarach.

Fireshow gwarantujący niezapomniane wrażenia

 

Jesteśmy performerami z bogatym doświadczeniem scenicznym, zapewniającym pełen profesjonalizm każdego wystąpienia. Podczas naszych fireshow panuje prawdziwie gorąca atmosfera, spowodowana nie tylko samym spektaklem ognia, ale również porywającą, ekscytującą muzyką, kolorowymi, przyciągającymi wzrok kostiumami i niebanalną choreografią. Wykorzystujemy iskrzące rekwizyty i płonące sprzęty, takie jak wachlarze, łańcuchy, kule czy całopalne liny. Stale pracujemy nad wprowadzaniem do pokazów ognia nowych elementów, aby stały się one jeszcze bardziej atrakcyjne i niezapomniane dla widzów. Proponujemy zarówno solowe występy, jak i pełne układy choreograficzne wykonywane przez kilku performerów. Nasze pokazy ognia to niezwykłe widowiska, które pozostają w pamięci odbiorców na długi czas. Zachwyt na twarzach klientów, wyrazy uznania i bardzo pozytywny odbiór występów utwierdza nas w przekonaniu, że to, co robimy, ma sens i warto nadal organizować nasze show, rozwijając się i zabawiając widzów.

Kij pirotechniczny

ZAPYTAJ O SHOW

DLA SIEBIE:

phone-call.png

+48 603 804 013

email.png

WYJĄTKOWE

SHOW

Wzbudzanie zachwytu u widzów to nasza specjalność!

Zaskocz swoich gości wieczornym pokazem pełnym tańca, ognia i pirotechniki.

NAJLEPSI

ARTYŚCI

Od ponad 10 lat skupiamy najlepszych artystów. Nasi performerzy mają bogate doświadczenie sceniczne i są gwarancją wykonania show na najwyższym poziomie.

NIEZAPOMNIANE

WRAŻENIA

Gorąca atmosfera, płonące sprzęty, iskrzące rekwizyty.

Dodaj do tego ciekawe kostiumy i porywającą muzykę - oto gotowy przepis na niezapomnianą atrakcję!

bottom of page