top of page

POKAZY OGNIA - POZNAŃ

 

Pokazy ognia niezależnie od okazji

 

Teatr ognia i pokazy pirotechniczne to przedstawienia, które doskonale zapadają w pamięć. Z tego względu stają się coraz popularniejszym punktem programu na różnych uroczystościach czy eventach. Fireshow nie tylko dostarcza niezapomnianej rozrywki, ale również podkreśla rangę wydarzenia.

Nasz zespół składa się z doświadczonych artystów, którzy nie boją się dostosować swojego repertuaru do wymagań widzów. Z tego powodu połykacze ognia mogą pojawić się z oryginalnym przedstawieniem na wielu wydarzeniach. Organizujemy pokazy ognia na weselach, eventach firmowych, w kameralnych klubach i podczas dużych imprez miejskich czy gminnych. Rozmiar przedsięwzięcia nie gra dla nas roli – to my odgrywamy atrakcyjne role dla Was!

Fireshow w Poznaniu

Mieliśmy już okazję występować na wielu wydarzeniach o odmiennym charakterze w Poznaniu i okolicach. Połykacz ognia za każdym razem sprawdzał się znakomicie, o czym świadczą wystawiane nam pozytywne oceny. Zachęcamy do zapoznania się z nimi!

Bezpieczne fireshow

 

Jako profesjonaliści przykładamy szczególną wagę do kwestii bezpieczeństwa. Pewnie zastanawiasz się, czy fireshow nie wiąże się ze zbyt dużym ryzykiem? Nie musisz się tym martwić. Połykacz ognia to sprawny artysta, który pracuje według reguł sztuki i ogólnych zasad bezpieczeństwa. Podczas pokazów ognia nie istnieje żadne zagrożenie podpalenia otoczenia, ani tym bardziej uczestników zabawy. Pilnujemy wszystkich kwestii związanych z ochroną miejsca i ludzi przed ogniem. Jeśli nadal masz jakiekolwiek wątpliwości w tej sprawie, z przyjemnością je rozwiejemy. Nasze standardy wykonywania fireshow nie są żadną tajemnicą i chętnie się nimi podzielimy podczas bezpośredniego kontaktu. Zapewniamy, że pokazy ognia będą wyjątkowym wydarzeniem wyłącznie ze względu na prezentowany poziom artystyczny!

Połykacz ognia w atrakcyjnej cenie

Nie posiadamy stałego cennika, co wynika z unikalnego charakteru pokazów ognia. Do naszej pracy wykorzystujemy różnorodne rekwizyty, przygotowujemy dostosowaną do wydarzenia choreografię i realizujemy inne zalecenia klientów. W związku z tym cena fireshow za każdym razem ustalana jest indywidualnie. Pod uwagę bierzemy m.in. rozmiar wydarzenia, długość przedstawienia, akcesoria potrzebne do stworzenia pokazu pirotechnicznego czy liczbę połykaczy ognia potrzebnych podczas występu. Do tego należy jeszcze dodać inne czynniki, które mogą wpłynąć na ostateczny koszt, np. realizację specjalnych wymagań naszych klientów. Jesteśmy całkowicie otwarci na różne propozycje i z przyjemnością ustalimy satysfakcjonującą obie strony cenę przedstawienia. Z naszej strony zapewniamy uczciwe podejście do tworzenia wyceny – klienci zawsze otrzymują pełną informację dotyczącą tego, za co płacą.

Jeśli interesuje Cię profesjonalny i doświadczony połykacz ognia Poznań jest miejscem, gdzie możesz skorzystać z naszych usług. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i zarezerwujemy wolny termin. Opowiedz nam o swoim wydarzeniu, a my zaplanujemy godne zapamiętania pokazy ognia!

Pokaz sztucznych ogni

ZAPYTAJ O SHOW

DLA SIEBIE:

phone-call.png

+48 603 804 013

email.png

WYJĄTKOWE

SHOW

Wzbudzanie zachwytu u widzów to nasza specjalność!

Zaskocz swoich gości wieczornym pokazem pełnym tańca, ognia i pirotechniki.

NAJLEPSI

ARTYŚCI

Od ponad 10 lat skupiamy najlepszych artystów. Nasi performerzy mają bogate doświadczenie sceniczne i są gwarancją wykonania show na najwyższym poziomie.

NIEZAPOMNIANE

WRAŻENIA

Gorąca atmosfera, płonące sprzęty, iskrzące rekwizyty.

Dodaj do tego ciekawe kostiumy i porywającą muzykę - oto gotowy przepis na niezapomnianą atrakcję!

bottom of page