top of page

POKAZY OGNIA - SZCZECIN

 

 

 

Profesjonalne pokazy ognia w Szczecinie

 

Jeżeli chcesz, aby Twoją imprezę firmową bądź innego rodzaju wydarzenie uświetnił niezapomniany fireshow, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Specjalizujemy się w organizacji oryginalnych widowisk z wykorzystaniem efektownych technik pirotechnicznych, połączonych z grą aktorską oraz rytmiczną muzyką.

Doświadczenie naszych performerów wpływa na niepowtarzalną atmosferę podczas pokazów ognia. Doskonale łapią oni kontakt z publicznością, umiejętnie stopniując napięcie. Dbamy o to, aby każdy widz miał zapewnioną doskonałą widoczność, dlatego starannie analizujemy miejsce, w którym będziemy występować, zanim przystąpimy do planowania widowiska. Nasi połykacze ognia to fachowcy, zawsze stawiający bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia, a materiały, z których korzystamy pochodzą od sprawdzonych dostawców.

Fireshow w Szczecinie

Dysponujemy profesjonalnymi dyszami CO2, wytwornicami płomieni, oświetleniem scenicznym oraz wieloma innymi rekwizytami, dzięki którym tworzone przez nas pokazy ognia staną się niezwykłym wydarzeniem.

Emocjonujące widowiska dla każdego

 

Jesteśmy w stanie zaplanować i zorganizować fireshow w Szczecinie zarówno dla mniejszej grupy osób, na imprezie okolicznościowej bądź na weselu, jak i na dużą skalę, uświetniając miejski sylwester czy koncert na wolnym powietrzu. Nasi połykacze ognia wykonujący taniec z pochodniami z pewnością zrobią piorunujące wrażenie na uczestnikach.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy fireshow jest inny, dlatego starannie planujemy widowiska, słuchamy Twoich uwag, abyś był w pełni usatysfakcjonowany rezultatem współpracy. Tworzyliśmy pokazy ognia dla największych krajowych i zagranicznych firm. Nasi połykacze ognia nie raz występowali przed wymagającą publicznością, która oczekiwała czegoś więcej niż standardowego pokazu.

Taniec z ogniem jest jednym z najchętniej oglądanych spektakli. Połykacz ognia tworzący w powietrzu różnorodne wzory, strzelające w różne strony iskry, latające w powietrzu pochodnie – to wszystko jest częścią magicznego świata, do którego zapraszamy publiczność obecną na naszych pokazach ognia.

Poruszające przedstawienia pirotechniczne

Dobry połykacz ognia i tancerz płomieni to osoba, która jest nie tylko sprawnym rzemieślnikiem, ale i artystą posiadającym umiejętności akrobaty, żonglera, iluzjonisty, a przede wszystkim aktora. Dzięki temu jest w stanie tchnąć w swoją sztukę prawdziwe emocje, które są odczuwane przez widzów. Podczas fireshow tworzymy skomplikowane układy taneczne w oparciu o przygotowane wcześniej, wielokrotnie sprawdzone scenariusze. Za każdym razem jednak staramy się, aby nasze pokazy ognia były inne niż poprzednie i zaskakiwały oryginalnością. Z tego względu każdy połykacz ognia ciągle powiększa własny zasób środków artystycznego wyrazu.

Możemy zaplanować dla Ciebie fireshow trwające kilka lub kilkanaście minut bądź bardzo rozbudowane widowisko sceniczne z pokazami fajerwerków. Wystarczy, że powiesz nam, czego oczekujesz, a my szybko przedstawimy wstępny kosztorys i poinformujemy Cię, w jakim czasie jesteśmy w stanie przygotować wydarzenie odpowiadające Twoim preferencjom.

Na stronie internetowej prezentujemy wybrane pokazy ognia, które zorganizowaliśmy. Możesz zobaczyć nas w akcji i przekonać się o wysokim poziomie świadczonych usług. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

lascar-efekty-pirotechniczne

ZAPYTAJ O SHOW

DLA SIEBIE:

phone-call.png

+48 603 804 013

email.png

WYJĄTKOWE

SHOW

Wzbudzanie zachwytu u widzów to nasza specjalność!

Zaskocz swoich gości wieczornym pokazem pełnym tańca, ognia i pirotechniki.

NAJLEPSI

ARTYŚCI

Od ponad 10 lat skupiamy najlepszych artystów. Nasi performerzy mają bogate doświadczenie sceniczne i są gwarancją wykonania show na najwyższym poziomie.

NIEZAPOMNIANE

WRAŻENIA

Gorąca atmosfera, płonące sprzęty, iskrzące rekwizyty.

Dodaj do tego ciekawe kostiumy i porywającą muzykę - oto gotowy przepis na niezapomnianą atrakcję!

bottom of page