top of page

POKAZY OGNIA - WROCŁAW

 

 

Pokazy ognia podczas małych i dużych wydarzeń

 

Widowiskowe fireshow sprawdza się niemal w każdej sytuacji. Dotyczy to zarówno wielkich imprez odbywających się na rynku miasta, jak i kameralnych eventów firmowych, które mają na celu integrację pracowników. W każdym przypadku realizowany jest ten sam cel – zapewnienie rozrywki i niezapomnianych wrażeń wszystkim widzom.

Nasza oferta dostosowana jest do wydarzeń niezależnie od ich rozmiarów. Możemy wykonać pokazy ognia również podczas wesel i innych tego typu uroczystości, stać się punktem programu w rozbudowanej imprezie masowej organizowanej przez miasto czy gminę, a także przygotować widowisko pirotechniczne na świeżym powietrzu. Standardowy pokaz fajerwerków może stać się wyjątkowym występem, podczas którego połykacz ognia zaprezentuje swoje umiejętności. Jesteśmy również otwarci na inne propozycje – chętnie dostosujemy nasz repertuar do oczekiwań widzów. Nie boimy się wyzwań i podejmiemy się realizacji pokazów ognia w każdym miejscu i o każdej porze.

Doświadczeni połykacze ognia

 

Tworzymy zgrany i obeznany w sztuceatr ogniae pirotechniki zespół. Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas ponad 250 występów nasze pokazy ognia stanowią oryginalny sposób, by zaskoczyć widzów i podkreślić rangę wydarzenia, na które zostaniemy zaproszeni. Fireshow to także sztuka łapania kontaktu z publicznością, a nam nie brakuje kompetencji w tej kwestii. To wszystko składa się na unikalne pokazy ognia.

Każdy połykacz ognia w naszym zespole jest profesjonalistą z doświadczeniem, dlatego nie trzeba przejmować się bezpieczeństwem pokazu. Pozwala zaznać wrażeń wizualnych połączonych z dreszczykiem emocji, ale żaden występ nie wymyka się spod kontroli. Zachowujemy pod tym względem wszelkie zasady bezpieczeństwa.

Fireshow – niedrogi sposób, by wywrzeć wrażenie

 

Pokazy ognia w wykonaniu Lascar są w zasięgu każdego zainteresowanego. Nasza oferta jest na tyle zróżnicowana, aby każdy znalazł tu coś dla siebie bez nadwyrężania budżetu (prywatnego lub firmy). Nasze fireshow można dowolnie modyfikować w taki sposób, aby ostateczny koszt występu nie przekraczał wyznaczonej granicy. Umiemy współpracować również na tym polu.

Cennik połykaczy ognia nie jest sztywny. Wycena zawsze ma charakter indywidualny i bierze pod uwagę takie czynniki jak: długość trwania przedstawienia, liczbę wykorzystywanych rekwizytów i akcesoriów pirotechnicznych czy realizowanie specjalnych wymagań klientów. Cena pokazu jest więc dość płynna, jednak trzymamy się pewnych standardów. Niezależnie od ukształtowanej ceny widowisko zawsze będzie na najwyższym poziomie.

Fireshow we Wrocławiu

 

W kwestii takiej jak ceniony i sprawdzony połykacz ognia Wrocław może liczyć na naszą pomoc. Dotychczas mieliśmy już okazję wystawiać przedstawienia zarówno w stolicy Dolnego Śląska, jak i w okolicach. Chętnie powtórzymy nasze fireshow w tym mieście! Aby umówić się na wolny termin i dowiedzieć się więcej o możliwościach zespołu Lascar zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Pokaz pirotechniczny

ZAPYTAJ O SHOW

DLA SIEBIE:

phone-call.png

+48 603 804 013

email.png

WYJĄTKOWE

SHOW

Wzbudzanie zachwytu u widzów to nasza specjalność!

Zaskocz swoich gości wieczornym pokazem pełnym tańca, ognia i pirotechniki.

NAJLEPSI

ARTYŚCI

Od ponad 10 lat skupiamy najlepszych artystów. Nasi performerzy mają bogate doświadczenie sceniczne i są gwarancją wykonania show na najwyższym poziomie.

NIEZAPOMNIANE

WRAŻENIA

Gorąca atmosfera, płonące sprzęty, iskrzące rekwizyty.

Dodaj do tego ciekawe kostiumy i porywającą muzykę - oto gotowy przepis na niezapomnianą atrakcję!

bottom of page