top of page

POKAZY OGNIA - ZIELONA GÓRA

 

 

Fireshow — oryginalna atrakcja podczas szczególnego wydarzenia

 

Pokazy ognia to ciekawa rozrywka, która wywiera ogromne wrażenie na widzach. Na występy artystów składają się przedstawienia zawierające elementy tańca współczesnego, klasycznego, a nawet broadway jazzu w nieodzownym towarzystwie ognia. Podczas fireshow widzowie mają okazję zobaczyć niezwykły pokaz akrobacji, aktorstwa oraz choreografii. Każde show przygotowane przez Lascar to wyjątkowe, zapierające dech w piersiach wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci widzów. Nasze przedstawienia opracowujemy z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Podczas pokazów ognia dbamy o to, by wzbudzać emocje i umożliwić oglądającym docenienie piękna żywiołu, jakim jest ogień. Mamy doświadczenie w organizacji atrakcji zarówno podczas kameralnych, jak i masowych imprez. W zależności od wymagań klienta jesteśmy w stanie zaproponować taniec ognia, który sprawdzi się podczas weselnych uroczystości, imprez firmowych, eventów miejskich i gminnych.

Pokazy ognia Lascar – na czym polega ich wyjątkowość?

 

Standardowe fireshow wiąże się z oryginalnym tańcem – artyści używają akcesoriów posiadających elementy zanurzone w łatwopalnej cieczy, które następnie odpalają od palenisk przygotowanych na czas przedstawienia. W czasie show występujący kręcą, podrzucają i żonglują akcesoriami według ustalonej wcześniej choreografii. Ten rodzaj pokazów ognia sam w sobie robi już ogromne wrażenie, jednak naszą ofertę poszerzyliśmy o działania z zakresu pirotechniki. Widowisko ogniowo-pirotechniczne to dla większości osób całkowita nowość. Podczas jego trwania wykorzystujemy zarówno elementy klasycznego tańca ognia, jak i fajerwerki, które potęgują wyjątkowość przedstawienia. Nasze atrakcje wzbogacamy także udziałem aktora animującego publiczność, dbającego o zadowolenie i zaangażowanie oglądających.

Fireshow w Zielonej Górze

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pokazów ogniowo – pirotechnicznych. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, zachęcamy do kontaktu.

fireshow na wesele

ZAPYTAJ O SHOW

DLA SIEBIE:

phone-call.png

+48 603 804 013

email.png

WYJĄTKOWE

SHOW

Wzbudzanie zachwytu u widzów to nasza specjalność!

Zaskocz swoich gości wieczornym pokazem pełnym tańca, ognia i pirotechniki.

NAJLEPSI

ARTYŚCI

Od ponad 10 lat skupiamy najlepszych artystów. Nasi performerzy mają bogate doświadczenie sceniczne i są gwarancją wykonania show na najwyższym poziomie.

NIEZAPOMNIANE

WRAŻENIA

Gorąca atmosfera, płonące sprzęty, iskrzące rekwizyty.

Dodaj do tego ciekawe kostiumy i porywającą muzykę - oto gotowy przepis na niezapomnianą atrakcję!

bottom of page