POKAZ FIRESHOW

 

 

Wyjątkowe pokazy ognia

 

Tworzymy niezapomniane pokazy fireshow, wykorzystując złożone efekty specjalne i techniki pirotechniczne. Posiadamy ogromne doświadczenie w planowaniu oraz organizowaniu wydarzeń na dużą skalę. Występowaliśmy dla największych firm i marek w naszym kraju, realizując wielowymiarowe spektakle pirotechniczne. Wszystkie pokazy ognia opracowujemy bardzo szczegółowo, biorąc pod uwagę potrzeby zamawiającego, specyfikę miejsca i oczekiwania potencjalnych widzów. Uważamy, że udany pokaz ognia musi zawierać czynnik ludzki, dlatego zatrudniamy profesjonalnych artystów i korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technicznych, zapewniających nie tylko wyjątkowe przeżycia, ale także całkowite bezpieczeństwo. Jeżeli chodzi o pokazy ognia cena zależy od użytych materiałów, ich rodzaju, wielkości sceny oraz innych czynników.

Pokazy ognia

Dokładamy starań, aby każdy pokaz ognia na długo pozostał w pamięci oglądających. Uświetnimy sylwestra w środku miasta, pojawimy się na święcie ulicy czy innego rodzaju miejskiej imprezie, prezentując oryginalne pokazy fireshow. Unikamy sztampowych rozwiązań, zaskakujemy naszych widzów na każdym kroku. Łączymy doznania wizualne z efektowną muzyką, aby stworzyć pokaz ognia na dużą skalę poruszający wszystkie zmysły.

Niezapomniane pokazy fireshow

 

Jeżeli chodzi o pokaz fireshow cena za każdym razem ustalana jest indywidualnie. Widowisko to wydarzenie wyjątkowe, planowane od początku do końca zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od zamawiającego. Dokładnie sprawdzimy okolicę, w której będzie odbywał się pokaz, aby mieć pewność, że z każdego miejsca będzie tak samo dobra widoczność. Dopinamy wszystko na ostatni guzik, dzięki czemu rezultat za każdym razem jest imponujący. Tworzymy zaskakujące, dynamiczne pokazy ognia cena oraz czas potrzebny na realizację zlecenia to informacje, które uzyskasz, kontaktując się z nami telefonicznie bądź mailowo.

 

Działamy szybko, sprawnie, uwzględniając możliwości finansowe naszych klientów. Jeśli więc interesuje Cię profesjonalny pokaz fireshow cena z pewnością przyjemnie Cię zaskoczy.

ZAPYTAJ O SHOW

DLA SIEBIE:

+48 603 804 013

WYJĄTKOWE

SHOW

Wzbudzanie zachwytu u widzów to nasza specjalność!

Zaskocz swoich gości wieczornym pokazem pełnym tańca, ognia i pirotechniki.

NAJLEPSI

ARTYŚCI

Od ponad 10 lat skupiamy najlepszych artystów. Nasi performerzy mają bogate doświadczenie sceniczne i są gwarancją wykonania show na najwyższym poziomie.

NIEZAPOMNIANE

WRAŻENIA

Gorąca atmosfera, płonące sprzęty, iskrzące rekwizyty.

Dodaj do tego ciekawe kostiumy i porywającą muzykę - oto gotowy przepis na niezapomnianą atrakcję!

Skontaktuj się z nami!

Opowiedz o swoim wydarzeniu! 

Zapytaj o wolny termin i wycenę:

+48 603 804 013

  • Facebook Social Ikona
  • Vimeo Ikona społeczna
  • YouTube Ikona społeczna

© 2018 by Lascar Fire & Light Theatre. Właścicielem marki "Lascar" jest firma IDA KUSIAK, NIP 855-155-05-74