top of page

Fireshow

 

 

Wyjątkowe pokazy fireshow

 

Tworzymy niezapomniane pokazy fireshow, wykorzystując złożone efekty specjalne i techniki pirotechniczne. Posiadamy ogromne doświadczenie w planowaniu oraz organizowaniu wydarzeń na dużą skalę. Występowaliśmy dla największych firm i marek w naszym kraju, realizując wielowymiarowe spektakle pirotechniczne. Wszystkie pokazy ognia opracowujemy bardzo szczegółowo, biorąc pod uwagę potrzeby zamawiającego, specyfikę miejsca i oczekiwania potencjalnych widzów. Uważamy, że udany pokaz ognia musi zawierać czynnik ludzki, dlatego zatrudniamy profesjonalnych artystów i korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technicznych, zapewniających nie tylko wyjątkowe przeżycia, ale także całkowite bezpieczeństwo. Jeżeli chodzi o pokazy ognia cena zależy od użytych materiałów, ich rodzaju, wielkości sceny oraz innych czynników.

Pokazy fireshow

Dokładamy starań, aby każdy pokaz ognia na długo pozostał w pamięci oglądających. Uświetnimy sylwestra w środku miasta, pojawimy się na święcie ulicy czy innego rodzaju miejskiej imprezie, prezentując oryginalne pokazy fireshow. Unikamy sztampowych rozwiązań, zaskakujemy naszych widzów na każdym kroku. Łączymy doznania wizualne z efektowną muzyką, aby stworzyć pokaz ognia na dużą skalę poruszający wszystkie zmysły.

Niezapomniane pokazy fireshow

 

Jeżeli chodzi o pokaz fireshow cena za każdym razem ustalana jest indywidualnie. Widowisko to wydarzenie wyjątkowe, planowane od początku do końca zgodnie z zaleceniami otrzymanymi od zamawiającego. Dokładnie sprawdzimy okolicę, w której będzie odbywał się pokaz, aby mieć pewność, że z każdego miejsca będzie tak samo dobra widoczność. Dopinamy wszystko na ostatni guzik, dzięki czemu rezultat za każdym razem jest imponujący. Tworzymy zaskakujące, dynamiczne pokazy ognia cena oraz czas potrzebny na realizację zlecenia to informacje, które uzyskasz, kontaktując się z nami telefonicznie bądź mailowo.

 

Działamy szybko, sprawnie, uwzględniając możliwości finansowe naszych klientów. Jeśli więc interesuje Cię profesjonalny pokaz fireshow cena z pewnością przyjemnie Cię zaskoczy.

taniec z wachlarzami podczas fireshow.jp
plucie ogniem podczas fireshow.jpg
płonące_wachlarze_podczas_pokazu_firesho
lascar-efekty-pirotechniczne.jpg
pyro-poi.jpg
cztery_osoby_wykonujące_pokaz_fireshow.j
taniec fireshow z ogniem.jpg
iskrzące_fireshow_w_środku_nocy.jpg

ZAPYTAJ O SHOW

DLA SIEBIE:

phone-call.png

+48 603 804 013

email.png

WYJĄTKOWE

SHOW

Wzbudzanie zachwytu u widzów to nasza specjalność!

Zaskocz swoich gości wieczornym pokazem pełnym tańca, ognia i pirotechniki.

NAJLEPSI

ARTYŚCI

Od ponad 10 lat skupiamy najlepszych artystów. Nasi performerzy mają bogate doświadczenie sceniczne i są gwarancją wykonania show na najwyższym poziomie.

NIEZAPOMNIANE

WRAŻENIA

Gorąca atmosfera, płonące sprzęty, iskrzące rekwizyty.

Dodaj do tego ciekawe kostiumy i porywającą muzykę - oto gotowy przepis na niezapomnianą atrakcję!

teatr-ognia.jpg
fireshow-krotoszyn-popr.jpg
Fireshow-teatr-ognia-lascar-m.jpg
pokazy-ognia-zachodniopomorskiejpg
lascar-teatrognia-strasburg-m.jpg
10604567_10152829071301742_4577014346777

OPINIE KLIENTÓW 

zamieszczone na naszym profilu Facebook:

"Świetna grupa. Występujący kuglarze to profesjonaliści pełni pasji, a dopracowane choreografie wywołują zachwyt i gwarantują dobrą zabawę. Polecam każdemu!"

Marta Szarkowska

"Świetny pokaz, pełen profesjonalizm. Bardzo polecam!!!"

Katarzyna Kupczyk

"Miałam okazję bywać na pokazach grupy lascar - we Wrocławiu, w Oleśnicy, a także w Szczecinie. Grupa podchodzi do sprawy profesjonalnie:
Muzyka: odpowiednio dobrana i skomponowana, ładne przejścia
Choreografia: osoby są zgrane ze sobą i z muzyką.
Stroje: pasują klimatem do tematu pokazu i podkładu muzycznego, bardzo ciekawe
Czuć klimat, jest dynamika, publiczność zawsze była zadowolona."

Marta Lewandowska

"Widowiskowi, profesjonalni i znajdujący świetny kontakt z publicznością artyści."

Piotr Kołakowski

"Pełen profesjonalizm - zespół przygotowany w najmniejszych szczegółach. Dzięki doświadczeniu współpracy z Panią Idą- szczerze polecam jako świetną atrakcję na różnorakie eventy!
Nawet jeśli byłoby 10 - byloby to za mało w skali.
Tak enigmatycznych momentów nie można spodziewać się po żadnej z atrakcji dostępnych na rynku "

Bernadetta Kowalczyk

"Ten niezwykły pokaz z pewnością uświetnił tak wyjątkowy dzień. Zespół Lascar był naszą wisienką na torcie podczas Sylwestra w środku lata w Igloocafe !!! Pełen profesjonalizm, pięknie i dynamicznie !!! Polecam !!!"

Katarzyna Szymańska

bottom of page