3 powody, dla których warto zorganizować taniec z ogniem na weselu

Ślub to wyjątkowe wydarzenie, które pozostaje na długo w pamięci Młodej Pary oraz zaproszonych gości. Z tego powodu większość osób stara się zrobić wszystko, żeby te wspomnienia były jak najbardziej niezapomniane i oryginalne. Wymyślenie atrakcji, która zaskoczy wszystkich gości, nie jest prostym zadaniem. W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem może być teatr ognia na przyjęciu weselnym. Pokazy z wykorzystaniem ognia i pirotechniki scenicznej cieszą się coraz większą popularnością. Dzięki temu, że są widowiskowe, świetnie sprawdzą się podczas tak ważnej uroczystości.

Im ciekawsze atrakcje, tym więcej wspomnień


Każdy, kto zajmuje się organizacją własnego wesela, stara się zrobić wszystko, aby ten wieczór dostarczył gościom dużo rozrywki.

Nie jest tajemnicą fakt, że najwięcej wrażeń zapewniają unikalne i spersonalizowane atrakcje. Mimo to niewiele osób wie, że urozmaiceniem tańca z ogniem na weselu mogą być płonące napisy lub symbole. Świetnym wzorem będą na przykład imiona Młodej Pary czy duże serce.Dodatkowo, podczas występów z ogniem często wykorzystujemy takie elementy pirotechniczne jak:

– fontanny iskier,

– kolorowe flary,

– dym sceniczny,

– rekwizyty sypiące iskrami,

– wyrzutnie ognia.


Pomysł na najpiękniejsze podziękowania


Słowa podziękowania dla rodziców to jeden z najbardziej wzruszających momentów podczas całej uroczystości. Sposobem na wywołanie jeszcze większych emocji podczas wesela jest taniec z ogniem z dedykacją dla tych wyjątkowych osób. Odpowiednio dobrana muzyka oraz występ stworzony przez tancerzy z doświadczeniem zagwarantują widowisko, o którym nie będzie można zapomnieć przez bardzo długi czas.

Warto przemyśleć zamówienie takiego pokazu i zobaczyć zachwyt rodziców oglądających występ przygotowany specjalnie dla nich.


Bezpieczne widowisko z ogniem


Wiele osób martwi się o bezpieczeństwo podczas występów z ogniem. Mimo że tego typu widowiska niekiedy wyglądają groźnie, to lata treningów oraz specjalnych przygotowań naszych tancerzy zapewniają bezpieczeństwo każdego fireshow. Przed występem sprawdzamy nawierzchnię, rozmiar powierzchni występu dobieramy odpowiednie zabezpieczenia. Bardzo ważną rolę odgrywa także zaplecze, na którym znajduje się sprzęt pozwalający ugasić ogień w kilka sekund. Wszystko to sprawia, że widowisko jest spektakularne, ale nikomu nie zagraża


Więcej o propozycjach weselnych poczytasz na naszej stronie.

56 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie