top of page

Jak przyciągnąć klientów na imprezę andrzejkową?

Końcówka listopada to gorący okres dla restauracji i klubów - wiele z nich organizuje andrzejkowe imprezy. Konkurencja w tym segmencie jest dość duża, w tych dniach wielu restauratorów staje przed dylematem jak przyciągnąć klientów do swoich lokali.


Wojna cenowa z okolicznymi restauracjami nie jest najlepszym pomysłem. W swojej ofercie warto więc postawić na unikalne atrakcje. Idąc tym tropem, Restauracja Polonez w Rymaniu zdecydowała się na zamówienie u nas pokazów ognia. Okazało się to trafionym pomysłem, sprzedano całą pulę biletów na oba wieczory (24 i 30 listopada), wszystkie pokoje dostępne w hotelu należącym do restauracji także cieszyły się pełnym obłożeniem.
Przygotowaliśmy show dla 300 - osobowej publiczności. Poza płonącymi rekwizytami zastosowaliśmy sprzęt pirotechniki scenicznej: fontanny iskier, kolorowe flary, dym sceniczny, pirotechniczny stroboskop. Pokaz uzupełniliśmy także o sceny tańca z iskrowymi wachlarzami i pirotechnicznym kijem.
Planujesz event w swoim lokalu? Już dziś zarezerwuj występ fireshow, który przyciągnie uwagę Twoich klientów! Zerknij na http://www.pokazy.net/

52 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page