Pomysł na Mikołajkowy Event

Szukasz efektownej niespodzianki na mikołajkowy event dla Twojego klienta bądź współpracowników? Postaw na świąteczne fireshow.


Grudzień to sezon tematycznych pokazów. Jeżeli poszukujesz show które z klasą wprowadzi Was w świąteczny nastrój, wybierz ognisty występ do najpopularniejszych piosenek.

Wolisz Franka Sinatrę i czy popowe przeboje ("All I want for Christmas is You" Mariah Carey lub "Last Christmas" zespołu Wham!)? Niezależnie od wybranej ścieżki dźwiękowej wywołamy u was dobry humor.


Także Urzędy Miast i Gmin przygotowują się do grudniowych jarmarków. Ogniowy pokaz to atrakcja która na pewno przyciągnie mieszkańców.


Jak wygląda zorganizowanie świątecznego pokazu "od kuchni"?


By pokaz mógł odbyć się w sposób bezpieczny, występujemy na dość dużej, pustej i równej przestrzeni. Idealne wymiary miejsca występu (bez pirotechniki scenicznej) to prostokąt o wymiarach 10 x 13 metrów. Jeżeli decydujesz się na dodatkowe efekty, zabezpiecz więcej miejsca pod ich instalację - nawet do 33 metrów szerokości. Jeżeli nie dysponujesz taką przestrzenią, skontaktuj się z nami, wtedy bez problemu dobierzemy efekty dostosowane do posiadanego przez ciebie miejsca.

Przypominamy, że pirotechnika sceniczna nie są to fajerwerki "lecące w niebo" a efekty które dzieją się na scenie, przy aktorze i podkreślają najważniejsze momenty występu. Maksymalny zasięg pirotechniki to 10 m w górę.


Zazwyczaj przyjeżdżamy na miejsce pokazu ok. 2 godzin wcześniej i rozpoczynamy montaż rekwizytów. Po ich zainstalowaniu przebieramy się w kostiumy i wykonujemy charakteryzację. Nagłośnienie występu możemy zabezpieczyć po swojej stronie lub powierzyć ją twojemu akustykowi, który obsługuje imprezę. Przy imprezach masowych wymagane jest ogrodzenie miejsca występu np. płotkami lub czerwono-białą taśmą.


Przed pokazem montujemy specjalne kulisy, w postaci parawanów lub namiotu. Za kulisami odbywa się podpalanie i gaszenie sprzętu. Znajduje się też tam całe zaplecze zabezpieczenia przeciwpożarowego.


Po wykonanym pokazie potrzebujemy około 40 minut by zdemontować sprzęt i usunąć instalacje z miejsca występu.
6 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie