top of page

Pomysł na Mikołajkowy Event

Szukasz efektownej niespodzianki na mikołajkowy event dla Twojego klienta bądź współpracowników? Postaw na świąteczne fireshow.


Grudzień to sezon tematycznych pokazów. Jeżeli poszukujesz show które z klasą wprowadzi Was w świąteczny nastrój, wybierz ognisty występ do najpopularniejszych piosenek.

Wolisz Franka Sinatrę i czy popowe przeboje ("All I want for Christmas is You" Mariah Carey lub "Last Christmas" zespołu Wham!)? Niezależnie od wybranej ścieżki dźwiękowej wywołamy u was dobry humor.


Także Urzędy Miast i Gmin przygotowują się do grudniowych jarmarków. Ogniowy pokaz to atrakcja która na pewno przyciągnie mieszkańców.


Jak wygląda zorganizowanie świątecznego pokazu "od kuchni"?


By pokaz mógł odbyć się w sposób bezpieczny, występujemy na dość dużej, pustej i równej przestrzeni. Idealne wymiary miejsca występu (bez pirotechniki scenicznej) to prostokąt o wymiarach 10 x 13 metrów. Jeżeli decydujesz się na dodatkowe efekty, zabezpiecz więcej miejsca pod ich instalację - nawet do 33 metrów szerokości. Jeżeli nie dysponujesz taką przestrzenią, skontaktuj się z nami, wtedy bez problemu dobierzemy efekty dostosowane do posiadanego przez ciebie miejsca.

Przypominamy, że pirotechnika sceniczna nie są to fajerwerki "lecące w niebo" a efekty które dzieją się na scenie, przy aktorze i podkreślają najważniejsze momenty występu. Maksymalny zasięg pirotechniki to 10 m w górę.


Zazwyczaj przyjeżdżamy na miejsce pokazu ok. 2 godzin wcześniej i rozpoczynamy montaż rekwizytów. Po ich zainstalowaniu przebieramy się w kostiumy i wykonujemy charakteryzację. Nagłośnienie występu możemy zabezpieczyć po swojej stronie lub powierzyć ją twojemu akustykowi, który obsługuje imprezę. Przy imprezach masowych wymagane jest ogrodzenie miejsca występu np. płotkami lub czerwono-białą taśmą.


Przed pokazem montujemy specjalne kulisy, w postaci parawanów lub namiotu. Za kulisami odbywa się podpalanie i gaszenie sprzętu. Znajduje się też tam całe zaplecze zabezpieczenia przeciwpożarowego.


Po wykonanym pokazie potrzebujemy około 40 minut by zdemontować sprzęt i usunąć instalacje z miejsca występu.
6 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page