top of page

TEATR OGNIA - GORZÓW

 

 

Zamów teatr ognia w okolicach miasta Gorzów

 

Pokaz ognia w połączeniu z efektami specjalnymi to show które na długo zapada w pamięć. Przedstawienia teatru ognia zyskują popularność w całym województwie zachodniopomorskim, stając się cenionym punktem kulminacyjnym imprezy firmowej, wesela czy eventu miejskiego.

Doświadczony zespół na który składa się teatr ognia Lascar zapewni twoim widzom rozrywkę na najwyższym poziomie. Artyści wykonujący taniec ognia mają wieloletnie doświadczenie taneczne, aktorskie lub estradowe - płynnie wykonują manipulacje płonącymi rekwizytami oraz łapią świetny kontakt z publicznością.

 

Taniec z ogniem w Gorzowie

 

Sami artyści to jednak nie wszystko - każde z naszych przedstawień to dopracowana całość na którą składają się także scenariusz, muzyka, kostiumy oraz dodatkowe efekty pirotechniczne. Przeglądając ofertę na stronie znajdziesz propozycje o zróżnicowanych tematach oraz czasie trwania.

Pokaz ognia Lascar - niezbędne informacje

 

Poszczególne rodzaje show różnią się czasem trwania, ilością występujących artystów oraz dodatkowymi efektami. Dzięki bogatemu wariantowaniu dobierzesz przedstawienie które idealnie wpisze się w motyw twojego eventu, rozmiar powierzchni występu oraz zaplanowany budżet.

Przykładamy duża wagę do kwestii bezpieczeństwa - korzystamy z profesjonalnie wykonanego sprzętu, materiału kevlar który zapewnia największe bezpieczeństwo oraz własnego zaplecza przeciwpożarowego. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę że to, co gwarantuje bezpieczeństwo pokazu fireshow to głównie … umiejętności, doświadczenie i wyszkolenie artystów, którzy prezentują płomienne ewolucje.

Przygotowany przez nas taniec z ogniem to sztuka którą dopracowaliśmy przez ponad dekadę działalności firmy. Każdy ze spektakli ewoluował w czasie, dzięki temu przetestowaliśmy które choreografie i kostiumy podobają się widzom najbardziej. W efekcie prezentujemy zestaw dopracowanych show, w których taniec ognia gra pierwsze skrzypce. Spektrum tematów jest całkiem spore - możemy zabrać was w ogniową podróż po najpopularniejszych motywach filmowych lub do retro czasów Chicago i Burleski. Taniec z ogniem prezentujemy także w motywach tematycznych: mikołajkowych, współczesnych hitów pop, irlandzkich, średniowiecznych, temacie grozy… i wielu, wielu innych.

W zależności od charakteru wydarzenia przygotowaliśmy też różne opcje uzupełniające - po prostu wybierz rodzaj imprezy spośród slajdów powyżej i skomponuj swoje show.

W razie pytań służymy pomocą!

taniec ognia inowrocław

ZAPYTAJ O SHOW

DLA SIEBIE:

phone-call.png

+48 603 804 013

email.png

WYJĄTKOWE

SHOW

Wzbudzanie zachwytu u widzów to nasza specjalność!

Zaskocz swoich gości wieczornym pokazem pełnym tańca, ognia i pirotechniki.

NAJLEPSI

ARTYŚCI

Od ponad 10 lat skupiamy najlepszych artystów. Nasi performerzy mają bogate doświadczenie sceniczne i są gwarancją wykonania show na najwyższym poziomie.

NIEZAPOMNIANE

WRAŻENIA

Gorąca atmosfera, płonące sprzęty, iskrzące rekwizyty.

Dodaj do tego ciekawe kostiumy i porywającą muzykę - oto gotowy przepis na niezapomnianą atrakcję!

bottom of page