top of page

TEATR OGNIA - KOSZALIN

 

 

Sprawdzone fireshow w Koszalinie

 

Pokazy ognia to nietuzinkowa atrakcja która zawsze wywiera ogromne wrażenie na widzach. W teatrze ognia Lascar doświadczeni artyści ogniowi zachwycają publiczność dynamicznymi choreografiami z wykorzystaniem płonących rekwizytów.

Przygotowany przez nas taniec ognia będzie wyjątkowym punktem programu twojego eventu. Warto zaskoczyć gości i współpracowników ciekawym pokazem lub dzięki niemu wywrzeć duże wrażenie na zaproszonych kontrahentach.

Coraz częściej teatr ognia pojawia się także na imprezach miejskich czy gminnych. Jest to świetna propozycja która z powodzeniem zachęca mieszkańców do udziału w wydarzeniach lokalnej społeczności.

Taniec z ogniem w Koszalinie

 

Gdy interesuje cię taniec z ogniem na weselu, mamy dla ciebie trzy propozycje. Piękne show z klasą jako niespodzianka dla gości lub retro show które świetnie sprawdzi się jako niebanalna forma podziękowania dla rodziców. Coraz częściej ogniowy taniec na wesele zamawiają także rodzice lub świadkowie Pary Młodej - jako prezent ślubny i niespodziankę.

Wybierz spośród propozycji które przygotowaliśmy lub skontaktuj się z nami by omówić szczegóły przedstawienia na zamówienie.

Z czego składa się pokaz?

 

Dobry taniec z ogniem to wynikowa doświadczenia artystów, profesjonalnego sprzętu oraz ciekawej aranżacji. Na teatr ognia Lascar składa się zespół z wieloletnim doświadczeniem scenicznym - skupiamy najlepszych artystów ognia z regionu zachodniopomorskiego.

Sprzęt używany podczas pokazów powinien być wykonany z odpowiednich materiałów. W naszych show używamy rekwizytów wykonanych z kevlaru który gwarantuje bezpieczeństwo zarówno artystów jak i oglądających ich widzów. Dysponujemy także własnym zabezpieczeniem przeciwpożarowym - możemy wystąpić zarówno na trawie jak i na utwardzonym gruncie.

Decydując się na występ warto skonsultować z nami charakter imprezy. Przeglądając ofertę znajdziesz różne tematy i opcje dlatego bez problemu dopasujemy pokaz do twoich potrzeb. Innych scenariuszy używamy podczas występów na imprezie masowej a innych podczas skromniejszego eventu firmowego. Dzięki bogatemu wiariantowaniu wersji pokazu bez problemu dopasujemy taniec ognia który zmieści się w twoim budżecie.

taniec ognia cena

ZAPYTAJ O SHOW

DLA SIEBIE:

phone-call.png

+48 603 804 013

email.png

WYJĄTKOWE

SHOW

Wzbudzanie zachwytu u widzów to nasza specjalność!

Zaskocz swoich gości wieczornym pokazem pełnym tańca, ognia i pirotechniki.

NAJLEPSI

ARTYŚCI

Od ponad 10 lat skupiamy najlepszych artystów. Nasi performerzy mają bogate doświadczenie sceniczne i są gwarancją wykonania show na najwyższym poziomie.

NIEZAPOMNIANE

WRAŻENIA

Gorąca atmosfera, płonące sprzęty, iskrzące rekwizyty.

Dodaj do tego ciekawe kostiumy i porywającą muzykę - oto gotowy przepis na niezapomnianą atrakcję!

bottom of page