top of page

TEATR OGNIA - POZNAŃ

 

 

Czym są pokazy ognia?

 

Pokazy teatru ognia to przedstawienia, które łączą w sobie występ doświadczonych artystów scenicznych, płonące rekwizyty oraz elementy pirotechniczne. Na pełne doświadczenie widzów składa się także ścieżka muzyczna i zastosowane kostiumy - podkreślają one charakter prezentowanego show.

Taniec z ogniem w Poznaniu

 

Dzięki 11-letniemu doświadczeniu stworzymy wyjątkową oprawę podczas każdego rodzaju imprezy lub eventu:

- W przypadku imprez firmowych, skupiamy się na zaskoczeniu twoich współpracowników oraz wywarciu dużego wrażenia na zaproszonych kontrahentach. Taniec z ogniem w wykonaniu Lascar Fire & Light Show będzie wisienką na torcie podczas Twojego eventu.

- W przypadku imprez weselnych, mamy dla Was trzy propozycje. Jeżeli jesteście gośćmi możecie zamówić taniec ognia jako prezent dla Pary Młodej. Jeśli myślisz o własnym weselu, przygotujemy fireshow jako niespodziankę dla twoich gości. Warta uwagi jest także trzecia propozycja, nowość - taniec ognia jako niebanalna forma podziękowania dla rodziców.

- Teatr ognia to z kolei ciekawa propozycja dla miast i gmin - dzięki zamówieniu takiego show masz pewność dużej frekwencji podczas organizowanego wydarzenia. Widzowie chętnie uczestniczą w imprezach masowych podczas których prezentowane jest “coś nowego” - w takim przypadku show ogniowe to trafiona propozycja.

Pokazy ognia w Poznaniu i wielkopolsce

 

Nasz teatr ognia ma długą historię występów w Poznaniu i całej wielkopolsce. Pierwsze kroki w 2007 roku stawialiśmy jako nieformalna grupa pasjonatów. W miarę zdobywania doświadczenia, kiedy klienci dostrzegli że teatr ognia może być atrakcją organizowanych przez nich imprez przekształciliśmy się w firmę. Przez jedenaście lat doskonaliliśmy procesy powstawania i realizacji naszych przedstawień. Na dzień dzisiejszy wykonujemy ponad 70 show rocznie, mamy wyśrubowane standardy bezpieczeństwa dzięki czemu taniec z ogniem jest w pełni bezpieczny dla widzów oraz terenu na którym wykonywany jest pokaz.

Stawiamy nacisk na dopasowanie rodzaju show do charakteru twojej imprezy. W naszym katalogu znajdziesz pokazy utrzymane w konwencji współczesnej, retro oraz średniowiecza. Tematyka pokazów ognia również pozostawia spore pole do wyboru - znajdziecie show będące maratonem po najpopularniejszych motywach filmowych, pokazy mikołajkowe, irlandzkie, thriller show i wiele innych.

Skontaktuj się z nami już dzisiaj i zapytaj co możemy wykonać dla ciebie!

pokazy na eventy

ZAPYTAJ O SHOW

DLA SIEBIE:

phone-call.png

+48 603 804 013

email.png

WYJĄTKOWE

SHOW

Wzbudzanie zachwytu u widzów to nasza specjalność!

Zaskocz swoich gości wieczornym pokazem pełnym tańca, ognia i pirotechniki.

NAJLEPSI

ARTYŚCI

Od ponad 10 lat skupiamy najlepszych artystów. Nasi performerzy mają bogate doświadczenie sceniczne i są gwarancją wykonania show na najwyższym poziomie.

NIEZAPOMNIANE

WRAŻENIA

Gorąca atmosfera, płonące sprzęty, iskrzące rekwizyty.

Dodaj do tego ciekawe kostiumy i porywającą muzykę - oto gotowy przepis na niezapomnianą atrakcję!

bottom of page