top of page

TEATR OGNIA - SZCZECIN

 

 

Pokazy fireshow jako atrakcja wieczoru w Szczecinie

 

Każda impreza - niezależnie czy mówimy o evencie firmowym, miejskim czy uroczystości weselnej - zazwyczaj potrzebuje ciekawego punktu kulminacyjnego. Angażując teatr ognia z łatwością zachwycisz uczestników imprezy sprawiając, że organizowany przez ciebie wieczór stanie się tym niezapomnianym.

Taniec ognia, także w opcji z dodatkowymi efektami pirotechniki scenicznej, to świetny przepis na przyciągający punkt programu, który zwiększy frekwencję na każdej imprezie miejskiej lub firmowej. W przypadku wesela, zapewnisz nietuzinkową niespodziankę dla swoich gości lub wyjątkową formę podziękowania dla rodziców.

Taniec z ogniem w Szczecinie

 

Podczas pokazu widzowie podziwiają dopracowane choreografie które w połączeniu z płonącymi rekwizytami teatru ognia odpowiadają za wyjątkowe wrażenia. Skąd u nas taka pewność co do efektu końcowego? Przemawia za nami jedenastoletnie doświadczenie w zakresie organizacji ogniowych pokazów i ponad 250 występów zakończonych owacjami widzów. Występujemy nie tylko w obrębie województwa zachodniopomorskiego - prezentujemy nasze show na terenie całej Polski a także Czech oraz Niemiec.

Z czego składa się pokaz ognia przygotowany przez Lascar?

 

Jak każde dobre widowisko, także taniec z ogniem ma swój wstęp, rozwinięcie i kulminacyjne zakończenie. Buduje to napięcie oraz odpowiada za dynamiczne tempo występu.

Doświadczeni artyści, z zapleczem tanecznym lub aktorskim, wykonują dla Państwa show w którym wykorzystują szerokie instrumentarium płonących rekwizytów. Znajdziemy w nim poi (kule na łańcuchach), kije, wachlarze, hula-hoopy pochodnie oraz efektowne sprzęty zwane dragonstaffami. Oprócz płonącego wyposażenia, teatr ognia wykorzystuje także pirotechniczne elementy. Wszelkiego rodzaju sceniczne dymy, stroboskopy, fontanny iskier, wyrzutnie ognia i kolorowe flary są tłem podkreślającym najważniejsze punkty przestawienia.

Zamawiając taniec z ogniem warto zwrócić uwagę na choreografię i kostiumy, które decydują o charakterze pokazu. Możecie Państwo wybierać spośród przygotowanych wyżej, podlinkowanych opcji lub zamówić pokaz tematyczny, który idealnie wpasuje się w charakter imprezy.

Wybierając taniec ognia spośród gąszczu analogicznych grup warto zwrócić uwagę na historię firmy, poprzednie zlecenia i opinie byłych klientów - z tym wszystkim zapoznasz się eksplorując naszą stronę www.

pokaz fireshow

ZAPYTAJ O SHOW

DLA SIEBIE:

phone-call.png

+48 603 804 013

email.png

WYJĄTKOWE

SHOW

Wzbudzanie zachwytu u widzów to nasza specjalność!

Zaskocz swoich gości wieczornym pokazem pełnym tańca, ognia i pirotechniki.

NAJLEPSI

ARTYŚCI

Od ponad 10 lat skupiamy najlepszych artystów. Nasi performerzy mają bogate doświadczenie sceniczne i są gwarancją wykonania show na najwyższym poziomie.

NIEZAPOMNIANE

WRAŻENIA

Gorąca atmosfera, płonące sprzęty, iskrzące rekwizyty.

Dodaj do tego ciekawe kostiumy i porywającą muzykę - oto gotowy przepis na niezapomnianą atrakcję!

bottom of page