top of page

Taniec z ogniem

 

 

Czym jest teatr ognia?

 

Najkrócej ujmując, jest to widowisko w którym artyści zachwycają publiczność choreografiami z użyciem płonących i pirotechnicznych rekwizytów. Taniec z ogniem to świetny pomysł na główną niespodziankę wieczoru lub punkt kulminacyjny imprezy. Trend uzupełniania wydarzeń miejskich o ogniowe atrakcje z roku na rok zyskuje na popularności. W przypadku mniejszych lub większych imprez dla mieszkańców urzędy miast i gminy decydują się na taniec ognia z kilku powodów.

Taniec ognia - dlaczego warto?

1. Efektowna atrakcja.

Show pełne mirażu płomieni i iskier oraz performerzy, którzy świetnie łapią kontakt z publicznością, na długo zapisują się w pamięci uczestników imprezy. Ogniowe choreografie zaskakują widzów a przygotowany występ zachwyci zarówno małych jak i dużych uczestników wydarzenia.

2. Zwiększenie zainteresowania imprezą.

Środki publiczne przeznaczone na organizację eventu z założenia powinny aktywizować lokalną społeczność. Dzięki zaanonsowaniu ciekawej atrakcji jaką jest taniec z ogniem wydarzenie przyciągnie większą ilość widzów, którzy skorzystają z organizowanej imprezy. Dostajemy taki feedback do wielu jednostek samorządów.

Jednym z przykładów może być Orszak Trzech Króli w Gryfinie. Przy ustalaniu szczegółów imprezy organizator zapewnił nas, że liczy na ok. 250-300 uczestników, gdyż takie statystyki przedstawiały poprzednie lata. Po nagłośnieniu przygotowanych przez nas ogniowych animacji oraz umieszczenia tej wzmianki na plakatach i materiałach informacyjnych w imprezie wzięło udział 4-krotnie więcej mieszkańców. W następnym roku, kiedy także zaproszono nas do przygotowania pokazów i animacji ogniowych, korowód mieszkańców przeszedł wszelkie założenia organizatorów a wydarzenie stało się żelaznym punktem w harmonogramie imprez miejskich Gryfina.

3. Alternatywa dla głośnych fajerwerków.

Wybierając teatr ognia gminy prezentują widowiskowy punkt kulminacyjny imprezy który nie jest tak “opatrzony” jak znane wszystkim fajerwerki. Zachowując pirotechniczny temat którego oczekują widzowie prezentujemy go w nowej, świeżej formie z dodatkiem ognia, tańca i popisów aktorskich. W ciągu ostatnich lat w mediach społecznościowych wielu mieszkańców apeluje o zaprzestanie używania fajerwerków z uwagi na straszenie nimi dzikich i domowych zwierząt. Nasze pokazy, wykorzystujące także odmianę fajerwerków jaką jest pirotechnika sceniczna, nie generują takiego hałasu. Światło i dźwięk używane w pokazie trafia tylko do widzów spektaklu, nie niepokojąc mieszkańców którzy spokojnie śpią w domach i nie stresując okolicznych zwierząt.

teatr i taniec z ogniem.jpg
teatr_ognia_w_dzień_anioł.jpg
teatr_ognia_płonące_poi.jpg
taniec_z_ogniem_i_płonące_wachlarze.jpg
teatr ognia ogniste poi.jpg

Teatr ognia - cena tańca z ogniem

 

Niezależnie od tego jaki masz budżet na teatr ognia cena i zakres będą do niego dostosowane. Oferujemy mniejsze pokazy które idealnie sprawdzą się jako dodatkowa atrakcja oraz duże widowiska ogniowo - pirotechniczne stosowane głównie jako punkt kulminacyjny imprezy. Zapytaj już dziś o taniec ognia cena którą otrzymasz będzie wariantowana, dlatego bez problemu dostosujesz typ pokazu do kosztorysu imprezy! Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego zespołu wykonującego taniec ognia cena oferowana przez firmę Lascar na pewno zmieści się w twoim budżecie.

taniec ognia dragonstaff.jpg
teatr ognia z iskrami.jpg
teatr ognia aktorzy.jpg

ZAPYTAJ O SHOW

DLA SIEBIE:

phone-call.png

+48 603 804 013

email.png

WYJĄTKOWE

SHOW

Wzbudzanie zachwytu u widzów to nasza specjalność!

Zaskocz swoich gości wieczornym pokazem pełnym tańca, ognia i pirotechniki.

NAJLEPSI

ARTYŚCI

Od ponad 10 lat skupiamy najlepszych artystów. Nasi performerzy mają bogate doświadczenie sceniczne i są gwarancją wykonania show na najwyższym poziomie.

NIEZAPOMNIANE

WRAŻENIA

Gorąca atmosfera, płonące sprzęty, iskrzące rekwizyty.

Dodaj do tego ciekawe kostiumy i porywającą muzykę - oto gotowy przepis na niezapomnianą atrakcję!

teatr-ognia.jpg
fireshow-krotoszyn-popr.jpg
Fireshow-teatr-ognia-lascar-m.jpg
lascar-poi-piknik-m.jpg

Podczas naszej jedenastoletniej działalności wykonaliśmy łącznie ponad 700 występów w Polsce i Niemczech.

Oto najważniejsze z nich:

- Obchody 20-lecia Polski w NATO

- Występy finałowe podczas Światełka do Nieba WOŚP

- Pokazy ognia jako główne atrakcje Balów Sylwestrowych

- Występy dla hotelu Hilton Gdańsk lub St.Brunon (Mazury)

- Fireshow event IglooCafe Trzebież (Eska Summer)

- Cykl występów w programach animacyjnych podczas The Tall Ship Races - Skandynawia (Kasia)

- Niezliczone programy weselne, pokazu na uroczystościach

- Występ podczas Gali Finałowej Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Pro Contra

- Udział w Festiwaly OFCA oraz występ finałowy na Gali Ognia - Oleśnica k. Wrocławia

- Show Maraton Filmowy - Impreza w Centrum Teambuildingu, Mszczonowo k. Warszawy

- Pokazy na zlecenie wedding-plannerek m.in. fireshow  w stylistyce na zamówienie dla mistrzyniceremonii.pl ( temat - Irlandia) 

- Animacje ogniowe podczas imprez miejskich np. Orszak Trzech Króli Gryfino, Szczecin i inne

- Pokaz Retro podczas imprezy integracyjnej korpusu NATO, restauracja Stara Rzeźnia, Szczecin

- Pokaz dla IKEA (organizator GOK Stepnica)

- Pokaz ognia dla marki VANK Meble, Poznań

- Fireshow Dni Świdwina

- Fireshow podczas eventu One Bilion Rising, Niemcy

- Ogniowe otwarcie klubu Cubar

- Fireshow, Szczecin, otwarcie salonu Harley Davidson

- Instruktaż podczas międzynarodowych artystycznych spotkań młodzieży – dwutygodniowe warsztaty tańca z ogniem dla uczestników ARTerii

REFERENCJE

"Świetna grupa. Występujący kuglarze to profesjonaliści pełni pasji, a dopracowane choreografie wywołują zachwyt i gwarantują dobrą zabawę. Polecam każdemu."

- Marta , opinia Facebook

bottom of page