top of page

TEATR OGNIA - WROCŁAW

 

 

Ogniste pokazy w rejonie Dolnego Śląska

 

Jeżeli szukasz nietuzinkowego show, które zachwyci widzów twojej imprezy lub eventu - dobrze trafiłeś. Taniec ognia to atrakcja, która zapadnie w pamięć uczestników każdego wydarzenia.

W przedstawieniach fireshow najważniejsze są trzy składowe: artyści, wykorzystywany sprzęt oraz oprawa tematyczna pokazu.

Taniec z ogniem we Wrocławiu

Bazując na 11-letnim doświadczeniu w przygotowywaniu i realizacji teatru ognia, także w rejonie Wrocławia i okolic, dopracowaliśmy wszystkie wymienione elementy oraz ustaliliśmy wyśrubowane standardy bezpieczeństwa.

Dlaczego wybrać pokaz ognia Lascar?

 

Artyści, z których składa się teatr ognia Lascar, to performerzy z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Taniec z ogniem w naszym wykonaniu to dynamiczna choreografia z ciekawym rozłożeniem akcentów i kulminacji podczas trwania show.

Dysponujemy bogatym zapleczem sprzętowym. Podczas pokazu zobaczysz płonące sprzęty takie jak hulahoop, poi, kij, pochodnie, dragonstaff czy wachlarze. Sprzęt pirotechniczny dostępny w dodatkowej opcji sprawia, że przygotowany taniec ognia jeszcze bardziej zaskoczy widzów występu. Efekty sceniczne takie jak wyrzutnie ognia, dym, flary czy wyrzutnie iskier, kije i wachlarze pirotechniczne wzmagają spektakularne wrażenie i w połączeniu z występem ognia, są nowością na polskiej scenie eventowej.

Taniec z ogniem w naszym wykonaniu zamawiały największe marki obecne na polskim rynku, takie jak Hilton Gdańsk, Castorama czy Selgros. Nie fokusujemy się jednak wyłącznie na dużych widowiskach - w przygotowanych propozycjach znajdziecie również bardziej kameralny teatr ognia, odpowiedni na wesele czy imprezy firmowe.

Kwestie zabezpieczenia terenu traktujemy bardzo poważnie - zarówno jeżeli chodzi o zabezpieczenie widzów, jak i samej powierzchni przedstawienia. Jeżeli chciałbyś poczytać więcej na ten temat, zachęcamy do zerknięcia na naszego bloga.

Przedstawienia Lascar zostały wielokrotnie docenione na najważniejszych, ogólnopolskich konkursach branży ognia i pirotechniki. Z listą najważniejszych osiągnięć zapoznasz się w sekcji “O nas”.

Poszukujesz współczesnego występu czy show lekko w stylu retro? Przygotujemy dla Ciebie pokaz na każdy temat. Wybierz spośród dostępnej tematyki występów lub skontaktuj się z nami, by ustalić indywidualny program.

taniec ognia lascar poznan

ZAPYTAJ O SHOW

DLA SIEBIE:

phone-call.png

+48 603 804 013

email.png

WYJĄTKOWE

SHOW

Wzbudzanie zachwytu u widzów to nasza specjalność!

Zaskocz swoich gości wieczornym pokazem pełnym tańca, ognia i pirotechniki.

NAJLEPSI

ARTYŚCI

Od ponad 10 lat skupiamy najlepszych artystów. Nasi performerzy mają bogate doświadczenie sceniczne i są gwarancją wykonania show na najwyższym poziomie.

NIEZAPOMNIANE

WRAŻENIA

Gorąca atmosfera, płonące sprzęty, iskrzące rekwizyty.

Dodaj do tego ciekawe kostiumy i porywającą muzykę - oto gotowy przepis na niezapomnianą atrakcję!

bottom of page