top of page

TEATR OGNIA - ZIELONA GÓRA

 

 

Ogniste atrakcje eventowe w Zielonej Górze i okolicach

 

Widowiskowy taniec z ogniem to przepis na zaskakującą atrakcję podczas każdego rodzaju wydarzenia. Doświadczeni artyści prezentujący choreografie z wykorzystaniem płonących i iskrzących rekwizytów zachwycą twoich gości lub uczestników imprezy.


Spektakle teatru ognia wykonywanego przez firmę Lascar to dopracowane przedstawienia które tworzymy od ponad 11 lat. Doskonale sprawdzą się jako główna atrakcja eventu firmowego, imprezy miejskiej lub niespodzianki weselnej. Wśród naszych show, w których główną rolę gra taniec ognia znajdziecie pełen przekrój tematyczny. Od Maratonu filmowego, który jest ognistą podróżą po najbardziej rozpoznawalnych motywach filmowych po fireshow w stylu Retro, podczas którego przeniesiemy Was do Chicago lat ‘20.

Taniec z ogniem w Zielonej Górze

 

Pokazy mikołajkowe, średniowieczne, irlandzkie oraz teatr ognia w klimacie grozy - w naszej ofercie odnajdziecie te i wiele więcej tematów. Projektując przedstawienie w którym taniec z ogniem gra główne skrzypce dopracowujemy każdy aspekt. Choreografie, efekty specjalne pirotechniki scenicznej, kostiumy, muzyka - te elementy składają się na nasze propozycje, które dopracowywaliśmy przez ponad dekadę. Wykonujemy około 70 pokazów rocznie - żywiołowe reakcje publiczności i dobre opinie klientów są dla nas potwierdzeniem perfekcyjnie wykonanego show. Koniecznie zajrzyj do zakładki “O nas” gdzie znajdziesz opinie i recenzje na temat wykonanych pokazów.

Teatr ognia Lascar - jak przebiega współpraca

 

Punktem wyjściowym jest rozmowa o charakterze imprezy i potrzebach organizatora. Zaprezentowany taniec ognia będzie miał różny scenariusz w przypadku mniejszego eventu firmowego czy dużej imprezy miejskiej. Także uroczystości weselne kierują się inną estetyką.

Do wyboru masz kilka rodzajów wariantowanych show. Możemy więc dobierać czas trwania przedstawienia, ilość występujących artystów oraz spektrum dodatkowych efektów scenicznych. Każda z tych składowych wpływa na cenę pokazu, więc bez problemu dobierzemy show mieszczące się w twoim budżecie.

Rozmawiamy z tobą o terenie dostępnym pod wykonanie pokazu (inne zabezpieczenia ppoź stosujemy na powierzchnie trawiaste a inne na kostkę brukową czy beton). Rozmiar powierzchni występu także ma znaczenie - w zależności od niego dobieramy rodzaj zastosowanych dodatkowych efektów pirotechniki scenicznej. Właśnie dlatego najlepiej jest skontaktować się z nami telefonicznie - konsultant przeprowadzi z tobą krótką rozmowę i zaproponuje pokaz najlepiej dopasowany do twoich potrzeb.

połykacze ognia szczecin

ZAPYTAJ O SHOW

DLA SIEBIE:

phone-call.png

+48 603 804 013

email.png

WYJĄTKOWE

SHOW

Wzbudzanie zachwytu u widzów to nasza specjalność!

Zaskocz swoich gości wieczornym pokazem pełnym tańca, ognia i pirotechniki.

NAJLEPSI

ARTYŚCI

Od ponad 10 lat skupiamy najlepszych artystów. Nasi performerzy mają bogate doświadczenie sceniczne i są gwarancją wykonania show na najwyższym poziomie.

NIEZAPOMNIANE

WRAŻENIA

Gorąca atmosfera, płonące sprzęty, iskrzące rekwizyty.

Dodaj do tego ciekawe kostiumy i porywającą muzykę - oto gotowy przepis na niezapomnianą atrakcję!

bottom of page